Vánoční dárek

pro přátele

Originální vánoční dárek pro Vaše přátele! Originální vánoční dárek pro Vaše přátele!

15.11.2018

Sháníte originální a netradiční dárek pro Vaše blízké? Darujte voucher na libovolnou částku na naše služby nebo konkrétní plavbu na lodi!

U nás lze blízké obdarovat několika způsoby. Buď můžete pro obdarovaného vybrat konkrétní lokalitu (Hluboká nad Vltavou nebo Lipno nad Vltavou), konkrétní plavidlo i termín a zaplatit přesnou částku za tento vybraný pobyt. Platba probíhá na dvakrát nebo dle vašich potřeb. První polovina platby probíhá ihned po objednávce. Poté obdržíte voucher. Druhou polovinu lze zaplatit až 45 dní před naloděním nebo kdykoli před tímto termínem.

Pokud chcete výběr termínu, lokality i plavidla nechat na obdarovaném, tak stačí složit libovolnou částku na náš účet a my vám vystavíme voucher na jakékoli naše služby v hodnotě složené jistiny. Obdarovaný si pak vybere pobyt a zbytek buď doplatí nebo mu bude přeplatek započítán do projetých motohodin po ukončení pobytu.

Nezapomeňte obdarovaného informovat, aby svůj termín rezervoval co nejdříve. Voucher zpravidla platí na probíhající a následující sezónu. V tomto případě na sezónu 2019.

Děkujeme našim partnerům

TOPlist

Vyplouváme z moderní mariny v Hluboké nad Vltavou!

Na dohled od mariny: aquapark, golf, ZOO, zámek, wellness, adrenalin park.
Těšte se, stojí to za to :-)
Splavnost Vltavy 2017: do 30.6.2017: ČB - Kořensko, od 1.7.2017: ČB - Orlík