O nás

Půjčovna obytných plavidel LODĚ-HLUBOKÁ.CZ

Společnost Yachtboom CZ s. r. o., jenž je provozovatelem půjčovny LODĚ-HLUBOKÁ, zahájila v březnu 2013 výstavbu obytných lodí YB35 určených primárně k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu s možností plavby po horním toku řeky Vltavy.

Plavební sezóna začíná 1. května a končí 30. září každého roku. 

Našim domovským přístavem je sportovní přístav v Hluboké nad Vltavou, který patří k nejmodernějším přístavúm v České republice

Pro plavby našimi rekreačními loděmi je využíván splavněný úsek Vltavy: České Budějovice - Vodní nádrž Orlík na řece Vltavě.

V současné chvíli nabízíme v přístavu Hluboká nad Vltavou k pronájmu čtyři moderní hausbóty a tři kajutové motorové čluny pro menší osazenstvo. Dále je v nabídce otevřený motorový člun pro držitele VMP na svižné vyjížďky. Některá naše plavidla řídíte bez jakýchkoli zkoušek. Pro zkušené klienty, kteří již vlastní průkaz Vůdce malého plavidla máme k dispozici jeden motorový člun.

Dva naše hausbóty najdete také na Lipenské nádrži a to v přístavu Landal Marina Lipno. Konstrukčně jsou menší než hausbóty na Hluboké a umožňují také plavbu bez nutnosti vlastnit kapitánské zkoušky.

Všechna naše plavidla splňují veškeré podmínky pro provozování charterové dopravy, včetně zákonného pojištění, technické způsobilosti atd. Lodě prochází každou zimní śezónu kompletní servisní prohlídkou a nezbytnými opravami tak, aby naše lodě vždy splňovaly nejvyšší bezpečnostní kredit.

Těšíme se na Vás v sezóně 2020!

 

Děkujeme našim partnerům

TOPlist

Vyplouváme z moderní mariny v Hluboké nad Vltavou!

Na dohled od mariny: aquapark, golf, ZOO, zámek, wellness, adrenalin park.
Těšte se, stojí to za to :-)
Splavnost Vltavy 2017: do 30.6.2017: ČB - Kořensko, od 1.7.2017: ČB - Orlík