O nás

Půjčovna obytných plavidel LODĚ-HLUBOKÁ.CZ

Společnost Yachtboom CZ s. r. o., jenž je provozovatelem půjčovny LODĚ-HLUBOKÁ, zahájila v březnu 2013 výstavbu obytných lodí YB35 určených primárně k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu s možností plavby po horním toku řeky Vltavy.

Plavební sezóna začíná 1. května a končí 30. září každého roku. 

Našim domovským přístavem je sportovní přístav v Hluboké nad Vltavou a přístav České Vrbné, které patří k nejmodernějším přístavúm v České republice.

Pro plavby našimi rekreačními loděmi je využíván splavněný úsek Vltavy: České Budějovice - Vodní nádrž Orlík na řece Vltavě.

V současné chvíli nabízíme v přístavu Hluboká nad Vltavou k pronájmu čtyři moderní hausbóty a jeden kajutový motorový člun pro menší osazenstvo. Dále je zde v nabídce otevřený motorový člun pro držitele VMP na svižné vyjížďky. Většinu našich plavidel řídíte bez jakýchkoli zkoušek. Pro zkušené klienty, kteří již vlastní průkaz Vůdce malého plavidla máme k dispozici jeden motorový člun.

Dva naše hausbóty najdete také v přístavu České Vrbné. Konstrukčně jsou menší než hausbóty na Hluboké a umožňují také plavbu bez nutnosti vlastnit kapitánské zkoušky. Jsou ideální pro menší rodinky s dětmi.

Všechna naše plavidla splňují veškeré podmínky pro provozování charterové dopravy, včetně zákonného pojištění, technické způsobilosti atd. Lodě prochází každou zimní śezónu kompletní servisní prohlídkou a nezbytnými opravami tak, aby naše lodě vždy splňovaly nejvyšší bezpečnostní kredit.

Těšíme se na Vás v sezóně 2022! Začínáme 1.5. :-)

 

Děkujeme našim partnerům

TOPlist

Vyplouváme z moderní mariny v Hluboké nad Vltavou!

Na dohled od mariny: aquapark, golf, ZOO, zámek, wellness, adrenalin park.
Těšte se, stojí to za to :-)
Splavnost Vltavy 2017: do 30.6.2017: ČB - Kořensko, od 1.7.2017: ČB - Orlík